כיסוי לכורסת טלוויזיה

מציג את כל 8 התוצאות

כיסוי לכורסאות טלוויזיה – עם ריקליינר, מתאים לכל כורסאות הטלוויזיה הסטנדרטיות הנמכרות בישראל. הכיסויים האיכותיים שלנו יגנו על הכורסת הטלוויזיה שלכם מפני כתמים ולכלוך ויעניקו לה מראה חדש! כבר אין צורך להחליף כורסא (אם היא עוד נוחה). הכיסויים שלנו עשויים מבד איכותי, נעים ודוחה נוזלים וניתנים לכביסה במכונה בקלות.

במידה ואתם מעוניינים בכיסוי לספה נפתחת גדולה בעלת כמה מושבים עם ריקליינרים או בכיסוי לכורסת טלוויזיה הכולל כמה חלקים (חלקים נפרדים לרגליים ולידיות), יש ללחוץ כאן: כיסוי לספת ריקליינרים נפתחות

-29%

כיסוי לכורסת טלוויזיה

כיסוי לכורסת טלוויזיה שמנת

269.00
-29%
269.00
-29%

כיסוי לכורסת טלוויזיה

כיסוי לכורסת טלוויזיה חום (נגד מים)

269.00
-29%
269.00
-29%
269.00
-29%
269.00
-29%
269.00
-29%

כיסוי לכורסת טלוויזיה

כיסוי לכורסת טלוויזיה לבן (נגד מים)

269.00

כורסת הטלוויזיה - המקום הרגוע שלנו בסוף היום

אחרי יום ארוך בעבודה ובבית, סוף סוף הילדים במיטה ואתם פנויים להנות מקצת שקט. על הכורסה האהובה שלכם תוכלו להתרווח, לנהל שיחה מהנה עם בן הזוג, לראות סדרה מטופשת בטלוויזיה או לקרוא ספר מורבידי מדכדך. בסופו של דבר, זה לא משנה באמת מה תעשו בה – את השלווה שמלווה לה, אי אפשר להחליף בעד שום דבר בעולם.

כיום אנשים רבים בוחרים לרכוש כיסוי לכורסת הטלוויזיה האהובה עליהם ואותנו זה לא באמת מפתיע – מדובר במוצר בסיס שיכול לשדרג לכם את הסלון בלי להתאמץ יותר מידי.

מי בכלל צריך כיסוי לכורסת טלוויזיה?

האמת היא, שהכיסויים יכולים להתאים לכל בית. כיסוי לכורסת טלוויזיה יכול לעזור לכם להוסיף סגנון לבית, להחיות את הסלון המשעמם והפשוט ובעיקר – לעזור לכם להביע את עצמכם בעיצוב. משמעותי לא פחות – כיסויים רבים בשוק יגנו על הכורסא האהובה שלכם מכתמים רטובים ולכלוכים שפשוט אי אפשר להוריד. במילים אחרות – המוצר הייחודי הזה ישדרג לכם את סגנון הסלון, יעזור לכם לשמור על הכורסא רעננה ויאפשר לכם לתת לילדים לשתות מיץ ענבים בנחת מבלי לחשוש יותר מידי.

0